Zábaly

Zábaly jsou intenzivní formou relaxace a péče o pokožku. Procedura je velmi oblíbená, tělu dopřeje uvolnění a uklidnění svalů i hydrataci pokožky spojenou s jejím zpevněním.

Tělový zábal je založen na blahodárných účincích redukční, relaxační a detoxikační terapie. Využívá aktivní přírodní látky a éterické oleje, které napomáhají hloubkovému čištění a stimulují lymfatický systém.

Díky zrychlenému lymfatickému toku se vpravují do kožních tkání minerály, které podporují vyvážení organismu. Silná mineralizace tvaruje a zpevňuje tkáně, zrychluje krevní oběh a lymfatický tok. Tělový zábal aktivně prokrvuje, regeneruje, odbourává tuk, odvádí přebytečnou vodu z tkání, napomáhá při formování postavy, působí na zlepšení kloubní pohyblivosti, napomáhá uvolnění křečí a svalové ztuhlosti.

Kontraindikace: otevřené rány, horečnaté stavy, těhotenství, akutní onemocnění kůže či přecitlivělost na teplo.

Zábaly si můžete vybrat z několika variant:

  • ANTICELULITIDOVÝ (ODTUČŇOVACÍ) ZÁBAL
  • RAŠELINOVÝ ZÁBAL ZPEVŇUJÍCÍ
  • HŘEJIVÝ PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU
  • ČOKOLÁDOVÝ RELAXAČNÍ ZÁBAL
  • DETOXIKAČNÍ MEDOVÝ ZÁBAL S MASÁŽÍ
  • RELAXAČNÍ ZÁBAL – SPA - připravujeme

 

Anticelulitidový (odtučňovací) zábal

Celulitida - toto civilizační postižení kůže, kdy se tukové buňky hromadí pod kůží a vznikají nevzhledné dolíčky, se týká žen všech věkových i váhových skupin. Zatím neexistuje žádná zázračná metoda na úplné odstranění celulitidy, ale anticelulitidová masáž se zábalem dokáže její projevy výrazně zmírnit. Tato procedura prokrví, vypne a vyhladí pokožku.

Odtučňovací zábal z mořských řas Vita Ocean využívá především aktivní látky jako kakao a guarana. Theobromin, látka vyskytující se v kakau, pomáhá mobilizovat rezervy lipidů a kofein z guarany jemně stimuluje tělo, obnovuje jeho přirozenou rovnováhu a odstraňuje nežádoucí tuk. Zvlhčující a změkčující vlastnosti kakaa činí kůži jemnou a měkkou.

Anticelulitidový zábal lze aplikovat jako samostatnou proceduru. Pro zvýšení účinku zábalu doporučujeme kombinovat s anticelulitidovou masáží.

Doporučený počet procedur: 7-10x zpočátku 2-3x týdně, následně 1x týdně. Následná péče 1x za 4-6 týdnů.

Doba trvání procedury + cena:

Zábal (nohy, hýždě) 45 min. – 320,-- Kč

Anticelulitidová masáž + zábal (nohy, hýždě) 90 min. – 720,-- Kč

Výhodný balíček – 10 procedur – anticelulitidová masáž + zábal (nohy, hýždě) - 5900,-- Kč

 

Rašelinový zábal zpevňující

Unikátní 100 % přírodní zábalový produkt z Mrtvého moře s vysokým obsahem minerálů.

Minerální bahno odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Aktivuje se prokrvení a regenerační síly organismu. Díky svým absorbujícím vlastnostem čistí a vyhladí strukturu pokožky.
Bahno z Mrtvého moře také uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe prostupují do kůže. Působí účinně proti otokům, je používán v terapii lupénky, ekzémů, artróze, artritidě, zánětů či bolestí.

Doporučený počet procedur: 10x –  2x týdně

Doba trvání procedury + cena:

Prsa 45 min. – 200,-- Kč

Dekolt, ruce 45 min. – 280,-- Kč

Záda, nohy 45 min. – 350,-- Kč

Celé tělo (mimo prsou) 60 min. – 520,-- Kč

 

Hřejivý parafínový zábal rukou

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamin E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Funkce parafínu v sobě spojuje léčivé a estetické účinky pro Vaše unavené ruce a klouby. Ruce dokáže uvolnit, zvláčnit a regenerovat. Parafínový zábal působí blahodárně na nervovou soustavu (na dlaních jsou nervová zakončení buněk). Po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. Parafínový zábal na ruce je dokonalou terapií pro namáhané ruce, unavené po těžkém pracovním dni.

Účinky parafínového zábalu rukou jsou patrné hned po první proceduře. Opakovaní procedury dle potřeby klienta.

Doba trvání procedury + cena:

25 min. – 110,-- Kč

 

Čokoládový relaxační  zábal

Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.
Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin, zdroje štěstí. Při zábalu nebo masáži tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Příznivě působí na činnost srdce a detoxikaci.

Zábal provádíme v kombinaci čokoládovou masáží zad.

Doba trvání procedury + cena:

Masáž + zábal (záda) 60 min. – 690,-- Kč

Masáž (záda) + zábal (celé tělo) 90 min. – 920,-- Kč

 

Detoxikační medový zábal s MASÁŽÍ

Jedná se o velice účinnou metodu alternativní medicíny, jak se zbavovat toxických látek uložených v těle a to jak na povrchu tj. v podkoží tkáni, tak i z hloubky tělesných tkání. Pomáhá při léčbě rozmanitých nemocí a chronických chorob způsobených vlivem stresu, nezdravého životního stylu a stravování včetně škodlivých účinků špatného životního prostředí.

Doporučené opakování procedury: 1x měsíčně

Doba trvání procedury + cena:

Masáž + zábal (záda) 60 min. – 640,-- Kč

 

RELAXAČNÍ ZÁBAL – SPA - připravujeme