VacuShape - kombinace působení podtlaku s chůzí na páse

VacuShape je speciální přístroj pro spalování tuků v problémových partiích (boky, břicho, stehna a hýždě) a pro odstranění nežádoucí pomerančové kůže.

VacuShape funguje stejně jako běžecký pás. Klient je při 30 minutové svižné chůzi uzavřený od pasu dolů neoprenovou sukní v kabině. Dokonalé prokrvení problémových partií je zajištěno střídavým řízeným podtlakem ve vakuové kabině. Tento zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku k dolní části těla při cvičení svalů vede ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a rychlejšímu spalování tuků. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější. V průběhu procedury je monitorována tepová frekvence. Před použitím VacuShapu doporučujeme zahřátí organismu. Klient poté využije maximálně čas ve VacuShapu a dochází ke spalování tuků od první minuty. V případě "studeného" startu se tak děje až od 6.-10. minuty. Do VacuShape je vhodné oblečení - tričko, kraťasy (tepláky), sportovní boty (botasky).

Doporučeno je 20 procedur 2-3x v týdnu pro maximální "nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 procedurách (dochází k vyhlazení kůže, může dojít k váhovým či centimetrovým úbytkům).

VacuShape lze kombinovat s procedurou Infračervená deka, Energy Infra Ray nebo Laserová lipolýza.

Cena procedury:

1x procedura (30 minut)                                                160-- Kč

10x procedura                                                              1530,-- Kč

20x procedura                                                              2700,-- Kč

výhodný balíček

1x VacuShape + Infračervená deka (60 minut)               230,-- Kč

10x VacuShape + Infračervená deka                             2100,-- Kč

 


 

 

VacuShape
VacuShape
VacuShape
VacuShape