Přístrojová lymfodrenáž - Ballancer 505

Lymfatický systém

Lymfatický systém se skládá z lymfy, lymfatických cév, lymfatických uzlin a lymfatických orgánů. Tento systém však nemá žádný "pohon", žádnou "pumpu" a je poháněn víceméně jen pomocí svalů a dýchání, podtlakem. Při moderním způsobu života (sedavá zaměstnání, málo pohybu) lymfatický systém často trpí a nefunguje správně. Lymfatický systém je hlavním imunitním a detoxikačním nástrojem lidského organismu.

Lymfodrenáž je procedura, která má za úkol lymfatický systém vrátit do kondice a zvýšit jeho výkonnost.

V našem salonu používáme moderní přístroj Ballancer® 505 - estetický kompresní terapeutický systém, která se skládá z programovatelného přístroje pro sekvenční kompresní terapii a nafukovacího kompresního obleku. V kompresním obleku se nachází 24 překrývajících se tlakových komor, které jsou postupně pozvolna nafukovány. Nafukování jednotlivých komor aplikuje příjemnou peristaltickou jednosměrnou masáž, která napomáhá při uvolnění a odstranění přebytečných mezibuněčných odpadních tekutin.

Pravidelné používání přístroje může pomoci v následujícím:

zabránit či zmírnit výskyt celulitidy, ulevit od otoků a bolesti nohou následkem těžkých nohou, obezity nebo dlouhodobého stání, snižovat otoky těla a končetin, formovat nohy, hýždě a břicho, mírní svalové bolesti, zvyšovat uvolnění, snižovat stres, detoxikace organismu

- využití jakou součást zeštíhlovacích programů

Délka trvání procedury je 40 minut. Proceduru je doporučeno opakovat 10x (1-2x týdně).

Cena procedury:

1x ošetření včetně zábalu (40 minut)                            270,-- Kč

10x ošetření včetně zábalů                                          2610,-- Kč